Time Elektro AS
Vesthagen 4, 4344 Bryne
Man-Fre: 7:00 - 15:00
51 77 15 90

Dette er alle som jobber hos oss:

Odd Arne Bakker

Odd Arne Bakker

Daglig leder

oa@time-elektro.no
  901 51 636

Daglig ledelse, IT, personal, utvikling, profilering, økonomi og rekruttering. Belysningsplanlegging.

Terje Ree

Terje Ree

Leder for større prosjekter og storkunder

terje@time-elektro.no
  901 51 638

Kunderådgiver, anbud, prosjektering, automasjon og DAK tegning.

Idar Hagene

Idar Hagenes

Leder for boliger og leilighetsbygg

idar@time-elektro.no
  905 81 164

Kunderådgiver, saksbehandler, brannvarsling landbruk, anbud, smarthus og KNX Installasjoner

Stian Tveit

Stian Tveit

Leder for opplæring, HMS og kvalitetsikring

st@time-elektro.no
  924 63 294

Kunderådgiver, prosjektleder, bemanning, rammeavtaler og anbud.

Signe Tunheim

Signe Tunheim

Kontor- og regnskapsleder

signe@time-elektro.no
  416 70 054

Regnskap, lønn, fakturering

Frode Rosland

Frode Rosland

Leder for service og svakstrøm

frode@time-elektro.no
  905 81 162

Kunderådgiver, daglig bemanning, svakstrøm, rammeavtaler, prosjektering og tilbud

Johnny Rosland

Johnny Rosland

Automatiker, servicetekniker

jr@time-elektro.no
  901 51 637

Industri, gartneri automasjon, PLS, styring og feilsøking

Aleksander Olsen

Aleksander Olsen

Elektriker

aleksander@time-elektro.no
  900 26 737

Service privat og næring

Magnar Aksnes

Service elektriker

magnar@time-elektro.no
  476 08 810

Landbruk, service private og næring. Fikser alt

Birger Grastveit

Service elektriker

birger@time-elektro.no
  915 46 853

Service, rehablitering

Odd Tunheim

Odd Tunheim

Service elektriker

odd@time-elektro.no
  928 94 477

Service industri, termografering og feilsøking

Jon H. Sørlie

El-Kontrollør bolig/næring

jon@time-elektro.no
  98219932

El-kontroller, utarbeidelser av internkontroll el-anlegg, sertifisert el-kontrollør, feilsøking, termografering

Per Arne Undheim

Per Arne Undheim

Elektriker

per@time-elektro.no
  916 33 071

Bas/prosjektleder for større prosjekter

Odd Asbjørn Jakobsen

Odd Asbjørn Jakobsen

Service elektriker

oaj@time-elektro.no
  452 83 150

Installasjon i større prosjekter

Terje Sør-Reime

Terje Sør-Reime

Elektriker

tsr@time-elektro.no
  901 22 019

Service, landbruk, brannvarsling landbruk

Leif Roger Øxseth

Leif Roger Øxseth

Service elektriker

lr@time-elektro.no
  909 69 146

Service, store boliger, smartbolig og autorisert KNX installatør.

Kim Rene Ø. Voll

Kim Rene Ø. Voll

Elektriker

kim@time-elektro.no
  948 00 579

Bas/prosjektleder på større leilighetsprosjekter

Runar Strømsvold

Runar Strømsvold

Service elektriker

runar@time-elektro.no
  911 14 918

Service, boliger, leiligheter og rehabelitering

Petter Fisketjøn

Petter Fisketjøn

Elektriker

petter@time-elektro.no
  916 35 620

Boliger, leiligheter og rehabilitering

Pavel Smolenski

Elektriker

pawel@time-elektro.no
  920 97 131

Installasjon i større prosjekter

Daniel Lutze

Daniel Lutze

Service elektriker

daniel@time-elektro.no
  476 14 839

Service elektriker

Bjarte Wiig

Bjarte Wiig

Elektriker

bjarte@time-elektro.no
  928 69 797

Bas leilighetsprosjekter, boliger og rehabilitering

Nino Bakker Brudset

Nino Bakker Brudset

Elektriker

nino@time-elektro.no
  95988183

Større bolig og leilighetsprosjekter

Espen Håland

Espen F. Håland

Service elektriker

espen@time-elektro.no
  479 02 140

Service elektriker

Brynjar Nord-Varhaug

Brynjar Nord-Varhaug

Elektriker

brynjar@time-elektro.no
  90555025

El-installasjoner i større bygg og svakstrøm

Gregor Orlowski

Grzegorz Orlowski

Elektriker

gregor@time-elektro.no
  904 10 932

Boliger og større bygg

Stig Erlend Sørdal

Stig Erlend Sørdal

Elektriker

stig@time-elektro.no
  971 16 471

Service og større eneboliger, smarthus og KNX

Sigmund Mjølsnes

Elektriker

sigmund@time-elektro.no
  907 13 363

Svakstrøm og større bygg

Magne Lie

Magne Lie (har for tiden innvilget permisjon)

Service elektriker

magne@time-elektro.no
  901 99 038

Service, næring og boliger

Abdullah Ahmadi

Lærling

aa@time-elektro.no
  41520741

Bernt Apeland Taksdal

Lærling

bernt@time-elektro.no
  95730435

Sigvart Riska

Lærling

sigvart@time-elektro.no
  48050436